Białołęka, Bemowo, Wola, Śródmieście, Grochów, Stare Babice uks@rglegia.pl +48 576 122 526

Categories: Trener Grupy Sportowej

𝗞𝗮𝘁𝗲𝗿𝘆𝗻𝗮 𝗡𝘆𝗹𝘆𝗽𝗶𝘂𝗸

Gimnastyka Artystyczna Pani Kateryna jest medalistką Mistrzostw Ukrainy w układach zespołowych, zawodniczką Klasy Mistrzowskiej Ukrainy.⁣ ⁣ W swoim 10-letnim dorobku trenerskim może pochwalić się licznymi sukcesami na krajowych i międzynarodowych zawodach. W latach 2017-2019 jej zawodniczki co roku… Read More

Svitlana  Tuzhykova

Gimnastyka Artystyczna __ Ukończyła szkołę  sportową o specjalności gimnastyka artystyczna na Ukrainie. Brała udział zarówno w lokalnych jak też w międzynarodowych turniejach gimnastycznych. Wielokrotnie zdobywała najwyższe miejsca indywidualnie oraz w układach zbiorowych. Svitlana zdobyła tytuł kandydata do klasy… Read More