Białołęka, Bemowo, Wola, Śródmieście, Grochów, Stare Babice uks@rglegia.pl +48 576 122 526

Harmonogram zawodów klubowych 24/06/2017

ZAWODY KLUBOWE UKS Grishina 24.06.2017 

Harmonogram zawodów

UWAGA! Wszystkie występujące dzieci muszą być uczesane w kok, muszą również mieć ze sobą akcesoria do czesania i wymagany ubiór do występu.

10:00 Rozpoczęcie zawodów

I Blok 10:00 – 11:00

10:00 MINT + AQUAKategoria 1 układ gimnastyczny z obręczą wykonywany w parach
Gimnastyczki muszą być na sali o godz. 8:50 i zgłosić się do Pani Iriny Linnik

10:25 SAPPHIRE – pokaz zespołowy,
Gimnastyczki muszą być na sali o godz. 9:30 i zgłosić się do Pani Anastasii Bondarenko.

10:28 BLACK – pokaz zespołowy
Gimnastyczki muszą być na sali o godz. 9:30 i zgłosić się do Pani Anastasii Bondarenko.

10:30 AQUA I MINT – pokaz zespołowy 

10:33 BLUE – pokaz zespołowy
Gimnastyczki muszą być na sali o godz. 9:40 i zgłosić się do Pani Anastasii Oskina.

Parada gimnastyczek i ceremonia nagrodzenia dzieci (występujących w bloku I)

 

II Blok 11:00- 13:00

11:00-12:10 PINKKategoria 2 układ taneczno-akrobatyczny oraz układ z obręczą
Gimnastyczki muszą być na sali o godzinie 9:50 i zgłosić się do Pani Tetiany Savczuk.

12:15 SILVER – pokaz zespołowy
Gimnastyczki muszą być na sali o godz. 10:50 i zgłosić się do Pani Svitlany Tuzhykova. Nagrodzenie nastąpi od razu po występie.

12:18 CHEERLEADERS – pokaz zespołowy z pomponami
Gimnastyczki muszą być na sali o godz. 11:00 i zgłosić się do Pani Iriny Linnik.

12:21 GREY – pokaz zespołowy
Gimnastyczki muszą być na sali o godz. 11:10 i zgłosić się do Pani Anastasii Oskina.
Nagrodzenie nastąpi od razu po występie.

12:23 PINK – pokaz zespołowy afro

12:26 LIGHT BLUE – pokaz zespołowy
Gimnastyczki muszą być na sali o godz. 11:15 i zgłosić się do Pani Iriny Linnik.
Nagrodzenie nastąpi od razu po występie.

12:35 CHEERLEADERS – pokaz z obręczami 

12:40 PINK – pokaz ze wstążkami

Parada gimnastyczek i ceremonia nagrodzenia dzieci (występujących w bloku II)

 

III Blok 13:10 – 14:00

13:10 GOLD Kategoria 3 układ taneczny wykonywany w parach
Gimnastyczki muszą być na sali o godz. 12:00 i zgłosić się do Pani Anastasii Oskina

13:30 GOLD – pokaz z obręczą 

Parada gimnastyczek i ceremonia nagrodzenia dzieci (występujących w bloku III)

 

IV Blok 14:00-15:30

14:00 VIOLET +YELLOW 2007 Kategoria 4
3 układy PK: T.A., skakanka, obręcz
Gimnastyczki muszą być na sali o godz. 12:20 i zgłosić się do Pani Svitlany Tuzhykova albo do Pani Eleny Kamilova.

14:06 GREEN – pokaz zespołowy,
Gimnastyczki muszą być na sali o godz. 12:50 i zgłosić się do Pani Kingi Mucha.
Nagrodzenie nastąpi od razu po występie.

14:28 VIOLET + YELLOW 2006/2005 Kategoria 5
4 układy PK: skakanka, obręcz, piłka, maczugi
Gimnastyczki muszą być na sali o godz. 12:20 i zgłosić się do Pani Svitlany Tuzhykova albo do Pani Eleny Kamilova.

14:40 GYM&JOY ACADEMY– pokaz gościnny
Gimnastyczki muszą być na Sali o 13:40 i zgłosić się Anastasii Oskiny.
Nagrodzenie nastąpi od razu po występie.

14:58 VIOLET + YELLOW 2008 Kategoria 6
3 układy: T.A., skakanka, obręcz
Gimnastyczki muszą być na sali o godz. 13:20 i zgłosić się do Pani Svitlany Tuzhykova albo do Pani Eleny Kamilova.

15:08 LIGHT GREEN – pokaz zespołowy
Gimnastyczki muszą być na sali o godz. 14:00 i zgłosić się do Pani Kingi Mucha.
Nagrodzenie nastąpi od razu po występie.

V Blok 15:30 -16:30

15:30 RED Kategoria 7 Występ w układzie z maczugami w trójkach.
Gimnastyczki muszą być na sali o 14:15 i zgłosić się do Pani Kingi Mucha.

15:40 VIOLET + YELLOW
Gimnastyczki muszą być na sali o 14:20 i zgłosić się do Pani Svitlany Tuzhykova albo do Pani Eleny Kamilova.

15:40 Kategoria 8  układ T.A

15:55 Kategoria 9  2 układy

16:05 Kategoria 10 2 układy

16:20 RED – pokaz z kapeluszami

16:25 ORANGE – pokaz z wachlarzami
Gimnastyczki muszą być na sali o godz. 15:10 i zgłosić się do Pani Iriny Linnik.

16:28 FUCHSIA – pokaz zespołowy
Gimnastyczki muszą być na sali o godz. 15:10 i zgłosić się do Pani Anastasii Bondarenko. Nagrodzenie nastąpi od razu po występie.

16:35 VIOLET – pokaz Kokoszniki 

16:38 WHITE – pokaz z wiankami
Gimnastyczki muszą być na sali o godz. 15:20 i zgłosić się do Pani Svitlany Tuzhykova. Nagrodzenie nastąpi od razu po występie.

16:45 ORANGE – pokaz z obręczami
Nagrodzenie nastąpi od razu po występie.

16:48 RED – pokaz z obręczami 

16:52 VIOLET – pokaz ze wstążkami

 Parada gimnastyczek i nagrodzenie dzieci występujących w bloku IV i V

17:30 Zakończenie zawodów