(Polski) 16.06.2018 PUCHAR BEMOWA W GIMNASTYCE ARTYSTYCZNEJ

Извините, этот техт доступен только в “Польский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

HARMONOGRAM WYSTĘPÓW 16.06.2018 (sobota)

10:00 – 10:50 BLOK I

Grupa GOLD (trener — Anastazja) – układ taneczny wykonywany indywidualnie

Grupa SILVER (trener — Svitlana) – pokaz zespołowy

Grupa BABY PINK (trener — Kinga) – pokaz zespołowy

Grupa GOLD – pokaz zespołowy

10:50 – 11:16 BLOK II

Grupa LIGHT GREEN (trener – Kinga i Tatiana) – pokaz zespołowy

Grupa GREEN (trener — Kinga) – pokaz zespołowy

Grupa RED (trener Kinga i Tatiana) – układy indywidualne z maczugami

 11:30 – 12:00 Parada gimnastyczek, ceremonia wręczenia nagród Blok I i II

 12:00 – 12:20 BLOK III

Grupa SAPPHIRE (trener — Anastazja) — pokaz zespołowy

Grupa FUCHSIA (trener — Anastazja) — pokaz zespołowy

Grupa BLACK (trener — Anastazja) — pokaz zespołowy

Grupa SWEET PINK (trener Tatiana) – pokaz zespołowy

Grupa WHITE (trener Tatiana) – pokaz zespołowy

 12:20-12:30 Parada gimnastyczek, ceremonia wręczenia nagród Blok III

 12:30 – 14:30 BLOK IV

Grupa LIGHT BLUE (trener — Anna) – układ taneczny wykonywany indywidualnie

Grupa PINK (trenerzy — Anastazja i Tatiana) – układ z maczugami wykonywany indywidualnie

Grupa ORANGE (trenerzy — Anastazja i Tatiana) — układ taneczny wykonywany indywidualnie

Grupa LIGHT BLUE (trener — Anna) – pokaz zespołowy ze skakankami

Grupa PINK (trenerzy — Anastazja i Tatiana) – pokaz zespołowy z maczugami

Grupa MINT (trener Tatiana) – układ z obręczami wykonywany indywidualnie

Grupa ORANGE (trenerzy — Anastazja i Tatiana) – pokaz zespołowy

Grupa BLUE (trener Anastazja) – pokaz zespołowy

Grupa MINT (trener Tatiana) – pokaz zespołowy

 14:30-15:00 Parada gimnastyczek i ceremonia wręczenia nagród Blok IV

 15:10 – 16:20 BLOK V

Grupa VIOLET — występy indywidualne

Grupa GREY– pokaz zespołowy

Grupa BLACK DIAMOND– pokaz zespołowy

Grupa YELLOW – występy indywidulane

Gupa BLACK DIAMOND – pokaz zespołowy

Grupa VIOLET– pokaz zespołowy

Grupa YELLOW – pokaz zespołowy

 16:20 Parada gimnastyczek i ceremonia nagradzanie Blok V