(Polski) 16.06.2018 PUCHAR BEMOWA W GIMNASTYCE ARTYSTYCZNEJ

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

HARMONOGRAM WYSTĘPÓW 16.06.2018 (sobota)

10:00 – 10:50 BLOK I

Grupa GOLD (trener – Anastazja) – układ taneczny wykonywany indywidualnie

Grupa SILVER (trener – Svitlana) – pokaz zespołowy

Grupa BABY PINK (trener – Kinga) – pokaz zespołowy

Grupa GOLD – pokaz zespołowy

10:50 – 11:16 BLOK II

Grupa LIGHT GREEN (trener – Kinga i Tatiana) – pokaz zespołowy

Grupa GREEN (trener – Kinga) – pokaz zespołowy

Grupa RED (trener Kinga i Tatiana) – układy indywidualne z maczugami

 11:30 – 12:00 Parada gimnastyczek, ceremonia wręczenia nagród Blok I i II

 12:00 – 12:20 BLOK III

Grupa SAPPHIRE (trener – Anastazja) – pokaz zespołowy

Grupa FUCHSIA (trener – Anastazja) – pokaz zespołowy

Grupa BLACK (trener – Anastazja) – pokaz zespołowy

Grupa SWEET PINK (trener Tatiana) – pokaz zespołowy

Grupa WHITE (trener Tatiana) – pokaz zespołowy

 12:20-12:30 Parada gimnastyczek, ceremonia wręczenia nagród Blok III

 12:30 – 14:30 BLOK IV

Grupa LIGHT BLUE (trener – Anna) – układ taneczny wykonywany indywidualnie

Grupa PINK (trenerzy – Anastazja i Tatiana) – układ z maczugami wykonywany indywidualnie

Grupa ORANGE (trenerzy – Anastazja i Tatiana) – układ taneczny wykonywany indywidualnie

Grupa LIGHT BLUE (trener – Anna) – pokaz zespołowy ze skakankami

Grupa PINK (trenerzy – Anastazja i Tatiana) – pokaz zespołowy z maczugami

Grupa MINT (trener Tatiana) – układ z obręczami wykonywany indywidualnie

Grupa ORANGE (trenerzy – Anastazja i Tatiana) – pokaz zespołowy

Grupa BLUE (trener Anastazja) – pokaz zespołowy

Grupa MINT (trener Tatiana) – pokaz zespołowy

 14:30-15:00 Parada gimnastyczek i ceremonia wręczenia nagród Blok IV

 15:10 – 16:20 BLOK V

Grupa VIOLET – występy indywidualne

Grupa GREY– pokaz zespołowy

Grupa BLACK DIAMOND– pokaz zespołowy

Grupa YELLOW – występy indywidulane

Gupa BLACK DIAMOND – pokaz zespołowy

Grupa VIOLET– pokaz zespołowy

Grupa YELLOW – pokaz zespołowy

 16:20 Parada gimnastyczek i ceremonia nagradzanie Blok V