Białołęka, Bemowo, Wola, Śródmieście, Grochów, Stare Babice uks@rglegia.pl +48 576 122 526

Zebrania z rodzicami

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy rodziców/ opiekunów dzieci z niżej wymienionych grup na zebranie z Zarządem Klubu oraz Trenerem Głównym:

Grupa AQUA – dn. 17.11.2016 r. (czwartek), godz. 18:00, ul. Szadkowskiego 3.

Grupa MINT – dn. 17.11.2016 r. (czwartek), godz. 18:30, ul. Szadkowskiego 3.

Grupa PINK – dn. 17.11.2016 r. (czwartek), godz. 19:00, ul. Szadkowskiego 3.

Grupa LIGHT BLUE – dn. 22.11.2016 r. (wtorek), godz. 16:15, ul. Szadkowskiego 3.

Grupa BLUE – dn. 22.11.2016 r. (wtorek), godz. 17:00, ul. Szadkowskiego 3.

Grupa  YELLOW – dn. 22.11.2016 r. (wtorek), godz. 19:00, ul. Szadkowskiego 3.

Grupa  VIOLET – dn. 22.11.2016 r. (wtorek), godz. 19:30, ul. Szadkowskiego 3.

Grupa  WHITE – dn. 30.11.2016 r. (środa), godz. 18:00, ul. Szadkowskiego 3.

Grupa  ORANGE – dn. 30.11.2016 r. (środa), godz. 19:00, ul. Szadkowskiego 3.

Grupa  LIGHT GREEN – dn. 21.11.2016 r. (poniedziałek), godz. 17:30, ul. MIła 26.

Grupa  RED – dn. 21.11.2016 r. (poniedziałek), godz. 18:00, ul. Miła 26.

Grupa  CHEERLEADERS – dn. 21.11.2016 r. (poniedziałek), godz. 19:30, ul. Zachodzącego Słońca 25.

Grupa  GREEN – dn. 30.11.2016 r. (środa), godz. 17:00, ul. Miła 26.

Grupa  SAPPHIRE – dn. 23.11.2016 r. (środa), godz. 17:30, ul. Grenady 16.

Grupa  FUCHSIA – dn. 23.11.2016 r. (środa), godz. 18:30, ul. Grenady 16.

Grupa  BLACK – dn. 23.11.2016 r. (środa), godz. 19:00, ul. Grenady 16.

Grupa GREY – dn. 01.12.2016 r. (czwartek), godz. 17:30, ul. Zachodzącego Słońca 25.

Grupa SILVER – dn. 01.12.2016 r. (czwartek), godz. 18:00, ul. Zachodzącego Słońca 25.

Grupa GOLD – dn. 01.12.2016 r. (czwartek), godz. 18:30, ul. Zachodzącego Słońca 25.

Tematem zebrań będzie przedstawienie planu treningowego, grudniowe zawody organizowane przez klub: „Otwarte Mistrzostwa Bemowa” oraz omówienie bieżących spraw organizacyjnych.

Pozdrawiamy,

Zarząd Klubu oraz Trener Główny

UKS GRISHINA