Białołęka, Bemowo, Wola, Śródmieście, Grochów, Stare Babice uks@rgacademy.eu +48 576 122 526

Klubowe wydarzenia w maju i czerwcu

INFORMACJA

Szanowni Państwo,

W dniu 25 maja 2014 w związku z otrzymanym zaproszeniem na precasting do programu „Mam Talent” reprezentacja naszego klubu weźmie udział w show „Gymnastic stretching dance” według choreografii Weroniki Miaukushko.

W dniu 31 maja 2014 roku w Zespole Szkolno-przedszkolnym nr 7 (ul. Szadkowskiego 3) odbędzie się Dzielnicowy Dzień Dziecka. Z tej okazji dzieci z naszego Klubu wezmą udział w pokazach tanecznych.

W dniu 14 czerwca 2014 roku, na zakończenie szkolnego roku treningowego, w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 odbędą sią zawody UKS GRISHINA. Dla wszystkich uczestników zawodów przewidziany jest upominek.

Zapraszamy do aktywnego udziału w pokazach oraz zawodach a wszystkich sympatyków do kibicowania.

Trener Główny & Zarząd Klubu